uab Abis logo
kontaktai

Vaikų žaidimų aikštelės

Mūsų įmonė projektuoja ir gamina nestandartinius įrenginius. Viena iš krypčių yra vaikų žaidimo aikštelių įrengimas panaudojant savos gamybos originalius įrenginius. Bendradarbiaukite su mumis ir gausite daugiau naujumo, išskirtinumo ir patikimumo už patrauklią kainą.

Metalinės konstrukcijos padengtos milteliniu būdu. Čiuožyklos pagamintos iš nerūdijančio plieno. Pagrindinių konstrukcijų rąstų skersmuo 0,14-0,16m giluminis impregnavimas. Konstrukcijos montuojamos įbetonuojant. Įrangai suteikiamas iki 3 m. garantinis laikotarpis. Visa mūsų produkcija sertifikuota pagal Europos Sąjungos saugumo ir kokybės reikalavimus. Norint išsamesnio katalogo susisiekite su mumis info@abis.lt

Dvivietės medinės lauko sūpuoklės Dvivietes rastines supuokles

Tai tvirtos konstrukcijos įrenginys su cinkuotomis grandinėmis, kurios pritvirtintos prie specialios guminės sėdynės. Supynių sėdynė kabo 60 cm nuo žemės paviršiaus. Yra apsauga apsauganti supynes nuo varžtų atsisukimo besisupant. Sūpuoklės naudojamos vaikų žaidimų aikštelėse, kurios pasižymi dideliu eksploatavimo intensyvumu.

Spyruoklines supynes, Spyruokliukai

Spyruoklines vaikiškos supynes skirtos naudotis vienam vaikui nuo 3 metų. Šios vaikiškos supynes užima nedaug vietos, nudažytos žaismingomis spalvomis todėl puikiai tinka ir kaip stovinti autonomiška atrakcija ar dekoratyvinis elementas ten kur reikia trumpam užimti vaikus pvz prekybos ir pramogų centruose.

Spyruokliukas žirafa Spyruokliukas gaidelis Spyruokliukas arkliukas Spyruokliukas drambliukas

Čiuožyklos iš nerūdijančio plieno Čiuožykla

Čiuožyklos gamybai naudojamas nerūdijantis plienas, tvirta rastinė konstrukcija. Čiuožyklos kopėčios medinės. Čiuožykla skirta vaikams nuo 3 metų.

Metalinės Karuselės Karusele

120cm skersmens karuselė skirta vaikams nuo 6 metų. Šios karuselės skirtos suptis atsistojus. Karuselė pagaminta iš kokybiško metalo. Karuselė dažoma milteliniu būdu.

Svertinės Medinės Supynes Svertinės rastinės supuoklės

Medines (rastinės), tradicinės svertinės supynes-svarstyklės. Šios lauko supynes puikiai tinka tiek mažesniems, tiek didesniems vaikams ar net suaugusiems. Supynems naudojamas horizontalus, apvalus 300 cm ilgio rąstas su dviem esančiomis priešais sėdynėmis, įtvirtintas į metalinę armatūrą. Sūpynės skirtos vaikams nuo 3 metų.

Medinės (Rastinės) Smėlio dėžės rastinė Smelio deze

Tradicinė Smėlio dėžė. Matmenys - 3mx3 m.

Lauko Suoliukas intensyviam naudojimui. Vykdoma Akcija tvirtos metalo konstrukcijos suoliukas

Lauko suoliukai su atrama arba be atramos. Šių suoliukų privalumas ypač tvirta ir ilgaamžė metalo konstrukcija. Atrama ir sėdimoji dalis iš medžio. Ergonomiškas ir originalus dizainas.

Lauko šiukšlių dėžės Šiukšlių dėžė

Originalaus dizaino lauko medinė/metalinė šiukšlių dėžė.

Daugiafunkcinis gimnastikos šešiakampis Daugiafunkcinis gimnastikos šešiakampis

Šis gimnastikos kompleksas pritaikytas įvairioms sportinėms funkcijoms ir atletikai. Šešios sienelės su skirtingais elementais – skirta lavinti įvairaus sudėtingumo lipimo, karstymosi, lankstumo, kybojimo ir pan. pratimams.

Žaidimu kompleksai vaikų aikštelėms Žaidimu kompleksas su bokštu, laipteliais, kopetėlėmis, tilteliu ir čiuožykla

Šis žaidimų kompleksas pasižymi tvirta konstrukcija ir funkcionalumu, nes yra daugybė priemonių užlipimui į šešiakampės formos bokštelį kad nučiuožti čiuožykla žemyn: laipteliai, tiltelis, kopėčios, lipimo platforma.

Vaikų žaidimų aikštelės kompleksai su čiuožykla Žaidimu kompleksas su čiuožykla ir laipteliais

Šią žaidimų aikštelę sudaro šešiakampės formos stogas, čiuožykla ir laipteliai.

Vaikų aikštelių žaidimų kompleksai su dviem čiuožyklomis ir bokštu Žaidimu kompleksas su dviem čiuožyklom, tiltu ir bokštu

Ši lauko vaikų žaidimų aikštelė pasižymi paprastumu ir funkcionalumu. Yra įrengtos dvi čiuožyklos, lanko pavidalo tiltas, bokštas su stogu bei laipteliai.

Vaikų aikštelių kompleksai su didele čiuožykla ir tuneliu Žaidimu kompleksas su šešiakampiu bokštu, didele čiuožykla ir tuneliu

Šios žaidimų aikštelės sudedamosios dalys: aukštas bokštas su šešiakampio formos stogu, didelė čiuožykla, kopėčios vedančios į tunelį.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai