uab Abis logo
kontaktai

Atrakcionų nuoma

14-os vietų "Adrenalino Mašina"

Thomson Venturer Mark 14-os vietų Simuliatorius

Thomson Venturer Simuliatorius "Adrenalino Mašina" tai 14 vietų atrakcionas, sukonstruotas kaip mažas kino teatras ant ratų - pakeltoje virš žemės kapsulėje. Kapsulė, galingos hidraulikos bei kompiuterių pagalba, sinchroniškai juda kartu su filmo eiga. Auditorijai rodomas veiksmo kupinas įtempto siužeto filmukas ir išgyvenami pojūčiai yra maksimaliai priartinti prie realybės, nes sukurta iliuzija yra nepaprastai autentiška. Yra įvairių filmukų - nuo kvapą gniaužiančių amerikietiškų kalniukų, ralio purvinais slidžiais keliais iki fantastinių pavojų kupinų lenktynių.
Daugiau informacijos apie "Adrenalino Mašiną"

Šokinėjimo atrakcionas Eurobungy 4in1

Šokinėjimo atrakcionas Eurobungy 4in1

Eurobungy 4 in 1 Šokinėjimo su gumomis atrakcionu vienu metu gali naudotis keturi žmonės. Tai puikus pasirinkimas pramogų centrams, parkams, laisvalaikio, maitinimo ir prekybos centrams. Atrakcioną verta pastatyti šalia objekto, prie kurio Jūs norėtumėte sutraukti kuo daugiau žmonių. Galima reklama ant atrakciono tentų. Šis atrakcionas užima 10 x 10 m plotą.

Šokinėjimo atrakcionas Eurobungy 1in1

Šokinėjimo atrakcionas Eurobungy 1in1

Eurobungy 1 in 1 Šokinėjimo atrakcionas, pritaikytas vienam asmeniui. Ypač tinka naudoti nedidelių švenčių metu (gimtadieniams, įmonės ar šeimos šventėms ir pan.) Šis atrakcionas užima 4,3 x 7 m plotą. Šokinėdami Jūs patirsite nepaprastą skrydžio pojūtį.

Giroskopas - „Orbita“

Giroskopas „Orbita“

Šį giroskopo principu veikiančiu atrakcioną galima būtų naudoti vietoj centrifūgos, kad ruošti kosmonautus. Klientas prisegamas diržais kėdėje, kuri juda visomis kryptimis. Greitis reguliuojamas pagal kliento pageidavimą. Tikros perkrovos, adrenalinas ir t.t. Išbandykite pirmąją kosminę treniruotę, sužinokite ar esate pakankamai ištvermingi.

Atrakcija „Oro patrankos“

Atrakcionas „Oro patrankos“

Tai šaudymo su minkštais poroloniniais kamuoliukais atrakcionas. Patrankos veikia suspausto oro principu. Uždaroje aikštelėje-palapinėje viena prieš kitą išrikiuotos dvi eilės oro patrankų (paprastai keturios prieš keturias arba dvi prieš dvi). Tai smagi pramoga šeimai ar kompanijai, atrakcionas dideliems ir mažiems. Užimamas plotas priklauso nuo palapinės dydžio. Išbandykite taiklumą šaudydami ir į taikinius.

Pripučiami Atrakcionai, Kalnai, Batutai; Pripučiamos Pilys

Pripučiamas kalnas „Džiunglės“

Pripučiamas kalnas „Džiunglės“

Jeigu renkatės iš daugelio pripučiamų batutų ir jums reikia didžiausio, spalvingiausio ir efektingiausio - pasirinkite "Džiungles". Tai didelis pripučiamas batutas kur vaikai siaučia kaip Tarzanai. Šios pripučiamos pilies matmenys 8x16x8,5m. Nusileidimo kampas 45 laipsniai. Galima užlipti kopetėlėmis, šokinėti bei nusileisti slidžiu kalneliu, apačioje padūkti tarp palmių miškelio. Puikiai tinka vaikams nuo 3 metų iki 40 kg. Šis atrakcionas vaikams suteikia ypač daug teigiamų emocijų. Vienu metu gali žaisti iki 15 vaikų.

Pripučiama čiuožykla „Ufonautai“

Pripučiama čiuožykla su tuneliu

Pripučiamas batutas su čiuožykla ir nusileidimo tuneliu apipavidalintas pagal fantastikos ir ufonautų tematiką. Šios pripučiamos čiuožyklos matmenys 7x9x7m. Ant pripučiamo kalno Vienu metu gali žaisti iki 12 vaikų. Tunelis ir stati čiuožykla (60 laipsnių) ypač traukia vaikus ir patinka net ir didesniems vaikams.

Pripučiamas Batutas „Krepšinis“

Pripučiama pilis „Krepšinis“

Pripučiamas namas su stogu kuriame yra minkštas krepšinio lankas ir kalnas su čiuožykla. Atvirose pripučiamo namo "languose" įmontuotas ugniai atsparus apsauginis tinklas. Pripučiamo batuto matmenys 5,6x4,8x4,5m. Vienu metu šiame pripučiame atrakcione gali žaisti iki 12 vaikų. Batuto priekyje yra speciali panelė skirta pritvirtinti vaizdinę medžiagą ar reklamą pvz jūsų vaiko mėgstamiausią animacinių filmukų herojų, jūsų įmonės logotipą ir pan..

Pripučiamas kamuolys „Zorbas“

Atrakcionas kamuolys „Zorbas“

Šiuo atrakcionu vienu metu gali naudotis vienas žmogus. Tai 3 metrų skersmens permatomos medžiagos pripučiamas kamuolys. Dėl ypatingos konstrukcijos per šoninę skylę galima įlįsti į vidų. Pritvirtinus klientą diržais prie vidinės kamuolio sienelės jis paridenamas nuo kalniuko. Reikalingas kalniukas arba speciali pakyla ridenimui. Nuo pakylos aukščio ir ilgio priklauso greitis. Kamuolys pakankamai erdvus, jog jame taip pat galima bėgti ar eiti ir pačiam kontroliuoti judėjimo kryptį bei greitį.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai